Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Teczki z nadrukiem

Zobacz jak pracujemy

Teczki ofertowe to nieco większa wizytówka firmy, stąd estetyka i personalizacja teczek są bardzo ważne pod kątem promocji i marketingu. Teczki z indywidualną grafiką dodają profesjonalizmu i renomy firmie wpływając na pozytywny odbiór przez klienta, bez wątpienia wzmacniają efekt zadowolenia z obsługi. Sprawdzają się zarówno podczas przygotowywania wyceny i przekazywania zaprezentowanej oferty, materiałów marketingowych jak katalogi, ulotki itp., jak i po zawarciu umowy, sprzedaży, kiedy teczka ofertowa zawiera wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające transakcję. Teczki odpowiadają za porządek, ochronę zgromadzonych materiałów przed zgubieniem, zniszczeniem, a dodatkowo pełnią funkcję reklamową. W czasie szkoleń, konferencji teczki ofertowe winny być spójnym elementem wizerunku firmy i jej produktów. Najczęściej drukowanym projektem na teczkach są dane firmy oraz jej logotyp, chociaż projekt teczki ofertowej może uwzględniać o wiele więcej szczegółów, grafik, bowiem powierzchnia teczki na to pozwala. Teczki dostępne są w wielu rodzajach : firmowe, konferencyjne, reklamowe, na dokumenty, zróżnicowane kształtem, sposobem zapięcia, grubością papieru, kolorem, wyglądem. Druk na teczkach może być wykonany jednostronnie bądź dwustronnie, matowy lub błyszczący. Drukujemy w pełnym kolorze, jak i w odcieniach szarości. Dodatkowa opcja jest możliwość wykorzystania lakieru wybiórczego dla urozmaicenia projektu graficznego teczek.

Ze swoja ofertą dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów oferując doskonałej jakości projekty i realizacje o niebanalnym designie w konkurencyjnej cenie i krótkim czasie.

Standardowe teczki w naszym wykonaniu przybierają rozmiar po złożeniu 303x215mm i drukowane są w wariantach 4/0, 4/4 full color CMYK na papierze kredowym o gramaturze 350g. Wysoka gramatura papieru zapewnia mu dobrą jakość druku a zarazem odpowiednią giętkość, elastyczność w użytkowaniu. Dodatkowo teczki foliujemy dwustronnie dodając im połysku i wydobywamy kolory, zarazem zwiększając trwałość nadruku. By wzmocnić efekt wizualny teczki lakierowane są lakierem dyspersyjnym. Preferujemy nakład 500szt lub większy.

Teczki ofertowe nie tylko poprawiają komfort segregacji i archiwizacji dokumentów na własne potrzeby ale i podnoszą atrakcyjność prezentowanej propozycji w oczach klienta. By zmaksymalizować walory użytkowe teczek wszystkie nasze teczki po wewnętrznej stronie zawierają miejsce na łatwe zamieszczenie wizytówki.

Klienci