Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Oklejanie samochodów

Zobacz jak pracujemy

Jeżdżąca reklama jest atrakcyjna z uwagi na mobilność. Coraz częsciej poza oklejeniem samochodów firmowych reklamy znajdują się na licznych samochodach prywatnych wynajętych pod reklamę, jak i taksówkach, autobusach, busach itp. Jesto to stosunkowo tania forma promocji, a zarazem widoczna i dostrzegana przez klientów o ile samochód jest należycie eksponowany, oklejony i pojawia się często w danym miejscu. Nasza oferta obejmuje zarówno oklejanie samochodów firmowych w barwy, logotypy i dane adresowe, jak i wykonywanie reklam graficznych na pojazdy typowo promocyjne. Gwarantujemy wysoka jakość grafik, jak również staranne oklejenie bez uszczerbku dla lakieru i z zachowaniem norm bezpieczeństwa względem widoczności kierowcy.

Oklejenie samochodu pozwala na dotarcie z reklamą w każde miejsce gdzie dojedziesz samochodem, reklama z uwagi na poruszanie się po drogach jest mobilna, a jazda zwłaszcza po mieście, w korkach pozwala zarówno innym kierowcom jak i przechodniom zwrócić uwagę na Twoją reklamę. W zakresie oklejenia samochodu stosujemy kilka rodzajów folii.

Najbardziej typowym rozwiązaniem w przypadku druku reklamy na samochód jest druk solwentowy, jednakże w przypadku liter, bądź kształtów jednobarwnych wystarcza ploter tnący. Równie popularne zwłaszcza sezonowo są naklejki magnetyczne, łatwe w demontażu.

Samochód można okleić w całości grafiką, folią, jak również częściowo zostawiając np. nieoklejone szyby, ale również można zaledwie miejscowo okleić auto napisami, bądź logo.

Planując oklejenie niezbędny jest obmiar samochodu, o ile jest to model nietypowy i nie posiadamy jego wymiarów w bazie danych. Dla dokładności szczegółów oklejenia auta w szczególności gdy auto jest oklejane w dużej części lub całości ma znaczenie wersja samochodu, model, a nawet seria, bowiem folia musi pasować w każdym calu a samochody mogą różnić się wymiarami karoserii, jej wgłębieniami, akcesoriami dodatkowymi itp.

Przed realizacją zawsze tworzymy dla Klienta wizualizację graficzną napisów i grafik, która podlega akceptacji lub dalszym modyfikacjom. Gwarantujemy staranne oklejenie auta z naciskiem na estetykę ale również trwałość oklejenia. Nasze folie nie odklejają się, nie urywają a wszelkie pęcherze powietrza są usuwane w chwili montażu. Zapewniamy także w razie takiej potrzeby demontaż poprzednich reklam z samochodu.

Koszty oklejenia pojazdu zależne są zarówno od wielkości samochodu jak i projektu reklamy, jego rozmiarów, kolorystyki i materiału z jakiego ma być wykonana reklama na samochód.

Informacje praktyczne – reklama na pojazdach

Projekt oklejenia

Standardowe oklejenia z wycinanej folii lub grafiki w pełnym kolorze plasują się na poziomie kilkuset złotych, jednakże im projekt jest bardziej skomplikowany i posiada więcej szczegółów tym projekt jest droższy.

Z uwagi na indywidualne projekty oklejenia nie da się jednoznacznie określić kosztu usługi, dlatego tez każdy projekt wyceniany jest osobno z uwzględnieniem materiału i jego ilości oraz czasu potrzebnego na oklejenie auta. Najtańszym rozwiązaniem są litery wycinane ploterem z folii. Istnieje możliwość samodzielnego montażu folii na samochodzie na życzenie klienta. Oklejenie samochodu folią wycinaną ploterowo to zwykle koszt kilkuset złotych. Jednakże folia folii nierówna i koszty oklejenia auta folią termokurczliwą opiewają na kwotę czterech tysięcy netto.

Co obejmuje koszt oklejenia?

Oferujemy usługę kompleksową, w związku z czym w ramach wycenionej usługi zapewniamy obmiar samochodu, demontaż okleiny, opracowanie projektu graficznego oraz dostosowanie go do wydruku i cięcia, a także wydruk, wykonanie wraz z zabezpieczeniem druku i dojazd do klienta ekipy montażowej, instalację naklejki na samochodzie wraz z przygotowaniem auta pod oklejenie. Również w ramach kosztu oklejenia zawieramy gwarancję na wydruk i folię użytą do wykonania usługi.

Od czego zależą koszty oklejenia pojazdów i skąd różnice w cenach pomiędzy firmami specjalizującymi się w takich usługach?

Niższa cena za oklejenie pojazdu zazwyczaj wynika z oszczędności materiału, jego jakości. Trzeba zwrócić uwagę na rodzaj folii stosowanej do wewnątrz i tej na zewnątrz, nie trzeba chyba wspominać iż na samochód winna być naklejana wyłącznie folia dedykowana na zewnątrz, gdyż wpływa to na jej trwałość i odporność na wilgoć, mróz, słońce i ogólny wygląd. Dużą oszczędność stanowi nie zastosowanie laminatu chroniącego wydruk, jak i nakładanie zwykłej folii na elementy obłe. Te oszczędności pozwalają zredukować koszty nawet kilkukrotnie, stąd firmy maja możliwość zaoferować klientowi znacznie bardziej konkurencyjną cenę za pozornie tę sama usługę.

Warianty oklejenia samochodu

Klienci