Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Oklejanie witryn

Zobacz jak pracujemy

Kwestia kluczową dla firmy, zwłaszcza handlowej, usługowej jest dotarcie z informacją o swoim istnieniu i lokalizacji do jak największej grupy potencjalnych klientów. W tym celu wykonuje się oklejanie witryn sklepowych, które doskonale przyciągają uwagę przechodniów. Kluczowa wówczas jest grafika, kolorystyka i estetyka projektu oklejenia witryny. Nasza firma realizuje usługi oklejania witryn każdą dostępna techniką udostępniając klientom do wyboru zarówno tańsze rozwiązania jak i bardziej atrakcyjne i droższe projekty.

Mając wolną przestrzeń okna wystawowego lub inną powierzchnię witryny warto wykorzystać tę przestrzeń efektownie. Oklejona witryna może również dobrze wpływać na prywatność klientów wewnątrz lokalu. Prócz witryn istnieje także możliwość oklejenia biurek, mebli, blatów dowolna grafiką. Ze względu na łatwość montażu i demontażu reklamy tego rodzaju mogą być sezonowe i czysto tymczasowe np. na czas promocji produktu, danej oferty, promocji. Rozwiązanie to sprawdza się w wielu branżach zarówno polecane jest do salonów sprzedaży, banków, barów, kawiarni, czy salonów usługowych. Niewielkie powierzchnie są stosunkowo proste do wyklejenia i można sobie porazić z tym zadaniem samodzielnie, jednak większa powierzchnia witryny, okna wystawowego wymaga wprawy i sprawnych narzędzi pomocniczych, dlatego też z naszej strony gwarantujemy profesjonalny montaż naklejki.

Na folii można wykonać zarówno napisy jak i grafikę. Nasi graficy dbają o atrakcyjność projektu adekwatnego do działalności reklamowanej, jak i otoczenia, lokalizacji danej reklamy. W ofercie dysponujemy foliami całkowicie zasłaniającymi, które nie przepuszczają światła, zarówno matowymi jak i błyszczącymi. Folie te polecane są zarówno do wyklejania grafiki jak i danych firmy, godzin otwarcia itp. informacji. Drugim typem folii jest folia dziurkowana przepuszczająca światło w ograniczonym zakresie, dostępne są również folie mleczne o charakterze dekoracyjnym, dając efekt mrożonego szkła. Wykonujemy oklejenia także z folii kolorowych ciętych ploterem. Tak bogata oferta możliwości pozwala dopasować projekt do wymogów najbardziej oryginalnych pomysłów na reklamę i odważnych wizji.

Aby przybliżyć wygląd projektowanej reklamy i witryny z reklamą udostępniamy klientowi wizualizację graficzną, która w pełni oddaje wygląd reklamy w rzeczywistości, pozwala to na dokonanie zmian, poprawek przed realizacją.

Koszty wyklejenia witryny zależne są od kilku czynników, a w szczególności od wielkości powierzchni reklamowej, jej kształtu, jak i miejsca montażu (np. na wysokości), a także rodzaju folii, okleiny. Dodatkowym kosztem może być przygotowanie powierzchni pod oklejenie i demontaż poprzedniej reklamy.

Istotne informacje – oklejanie witryn

Jaka jest cena projektu okleiny?

Jeśli projekt opiera się na umieszczeniu gotowej grafiki bądź oznaczonego tekstu to koszt projektu jest wliczony w usługę wykonania oklejenia, jeżeli natomiast projekt witryny wymaga przygotowania pełnokolorowych grafik stworzonych na potrzeby konkretnej reklamy i witryny, wówczas koszt projektu jest ustalany indywidualnie. Średni koszt autorskiego projektu grafiki wynosi 150 zł, jednakże uzależniony jest od oczekiwań klienta jak i nakładu pracy włożonej w jego stworzenie. Projekt wykonujemy w sposób kompletny, składa się zarówno z plików niezbędnych do wydruku, jak i wizualizacji dla klienta pozwalającej zobaczyć reklamę w danej lokalizacji i otoczeniu.

Ile wynosi oklejenie witryny?

Mimo, iż wycena oklejenia bazuje na ilości metrów kwadratowych to nie zawsze cena metra kwadratowego pozwala oszacować całkowity koszt, co tyczy się w szczególności zamówień bardzo dużych i tych najdrobniejszych i niewielkich. Wyceniając oklejenie witryny uwzględniamy w cenie: 

  • wykonanie pomiaru, projektu wraz z wizualizacją oraz opracowanie plików gotowych do druku
  • przygotowanie powierzchni pod oklejenie oraz montaż reklamy wraz z gwarancją

Koszty wahają się od kilkuset złotych za najprostsze „wycinanki” po kilka tysięcy w przypadku wysokiej jakości folii drukowanej w kolorze. Przeważnie standardowa witryna oklejona zadrukowaną folią to koszty około 1000zł.

Klienci