Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Projektowanie banerów

Zobacz jak pracujemy

Doskonałym wzmocnieniem dla witryny w sieci jest reklama internetowa w postaci banerów i butonów. Umieszczenie baneru reklamowego pozwala na zamieszczenie zmiennej sezonowo reklamy w witrynie rodzimej, jak i w miejscach pokrewnych na podstawie wykupienia powierzchni reklamowej w internecie. Dzięki banerom w prosty sposób można odświeżyć grafikę strony, zwłaszcza iż grafika w banerach może być suto animowana, kolorowa z wieloma efektami wizualnymi.

Atrakcyjnie zaprojektowany baner z wymowną grafiką i stosownym hasłem sprawia, że internauta chce zostać na stronie, zgłębić treść jaką baner zawiera i promuje, zapoznać się z ofertą promowaną banerem itp. Nasz zespół grafików jest w stanie zaoferować wykonanie projektu graficznego i gotowej kreacji reklamowej w bardzo krótkim czasie i to online. Co ważne wykonujemy projekty wedle specyfikacji klienta, a zarazem strony na której baner ma zostać zamieszczony.

Wszelkie zamówione projekty realizujemy samodzielnie bez wsparcia gotowych szablonów i wykorzystywania już niegdyś stworzonych kreacji. Gwarantujemy niepowtarzalność i trafność, a jednocześnie skuteczność naszych prac projektowych. Jesteśmy elastyczni, co za tym idzie dopasowujemy banery do potrzeb i preferencji klientów.

Klienci