Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Projekty ulotek

Zobacz jak pracujemy

Aby ulotki reklamowe mogły spełnić swoje funkcje i oczekiwania klienta muszą być wykonane zgodnie z projektem graficznym. Powszechność zastosowania ulotek reklamowych sprawia, że jest to popularna forma reklamy rozdawanej do skrzynek listowych, na ulicy, na targach, czy w centrach handlowych. Z założenia ulotki mają spełniać funkcje informacyjne, aczkolwiek coraz częściej są także „bonem zniżkowym” czy zaproszeniem do udziału w promocji, akcji.

W gąszczu ulotek wręczanych nam wszędzie warto by ulotka byłą wyjątkowa, zachęcająca i przykuwająca uwagę, w przeciwnym razie zostanie rychło wyrzucona. Istotny jest nie tylko kolor, tekst, ale też grafika, a nawet rozmiar i kształt, czytelność i ograniczenie do minimum treści na rzecz jakości tekstu prezentującego ofertę, firmę. Estetyczną ulotkę chętniej się czyta, a jej ofertę traktuje z szacunkiem. Wykonujemy projekty ulotek w pełnym kolorze jak i skali szarości, tak dwustronne, jak i jednostronne, o orientacji poziomej i pionowej, składane i pojedyncze. Mamy bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu przeróżnych projektów dla wszystkich branż.

Koszt wykonania projektu ulotki to 150zł netto za jedną stronę oraz 75zł netto za każdą kolejną stronę jednej ulotki. Zapewniamy również nieograniczoną ilość korekt projektu aż do uzyskania akceptacji i zadowolenia klienta. Udostępniamy dla Państwa wygody orientacyjny cennik druku ulotek zależny od nakładu i jakości użytego papieru, czy technologii druku. Zachęcamy również wszystkich zainteresowanych do działu z akcesoriami pozwalającymi odpowiednio wyeksponować materiały marketingowe, w tym ulotki.

Klienci