Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Karty rabatowe

Zobacz jak pracujemy

Poza plastikowymi wizytówkami popularne na przestrzeni ostatnich lat stały się wszelakie karty plastikowe, nie tylko karty płatnicze i kredytowe, ale w ślad za prawem jazdy i dowodem osobistym również liczne karty klubowe, wstępu, rabatowe itp. Plastikowe biznes karty są powszechnie wykorzystywana powierzchnią informacyjną i reklamową jednocześnie. Najczęściej spotykane w programach lojalnościowych upoważniających członków do uzyskania zniżek, zbierania punktów u wielu partnerów programu. Każdy uczestnik programu otrzymuje bowiem właśnie plastikową kartę identyfikacyjną. Powszechnie karty biznesowe mają również zastosowanie w handlu jako bony podarunkowe, karty stałego klienta, czy karnety, bileciki, również do kwiatów. Karty plastikowe wykonywane są z PCV grubości 0,7 mm technologią druku offsetowego z promieniowaniem UV utrwalającym nadruk na plastiku. Tego rodzaju karty wykazują dużą odporność na użytkowanie, jak i warunki w jakich znajdują zastosowanie.

Opcjonalnie dostępne:

Personalizacja kart – istnieje techniczna możliwość nanoszenia numerów seryjnych, jak i imion, nazwisk przypisanych do każdej karty z osobna, także grafiki zróżnicowanej w zależności od karty. Co ciekawe wykonuje się ten proces poprzez synchronizację pliku z bazą danych. Personalizacja uwzględniana jest również w projekcie graficznym kart. W przypadku personalizowanych wydruków istnieje ograniczenie względem dostępnych czcionek. Pasek na podpis-charakterystyczny pasek umożliwiający odręczne podpisanie karty, drukowany jest on białą farbą, podobnie jak w produkcji kart bankowych. Kod kreskowy-kartom mogą zostać nadrukowane kody kreskowe w systemach EAN-13, kod 128 i 39, co przydatnym rozwiązaniem jest w przypadku kart rabatowych, jak i wstępu.

Grafika - ta opcja umożliwia nadruk zdjęć czy to portretowych czy dowolnych innych personalizacyjncyh. Nadruk taki realizowany jest na podstawie dostarczonych plików PDF z grafika dla każdej karty. Lakier wybiórczy-czysto estetyczna opcja dodatkowa, która dodaje prestiżu karcie prezentującej się okazale i elegancko, inaczej niż wszystkie. Lakier sprawia, że wybrane elementy karty są wypukłe, lekko połyskujące lub wręcz przeciwnie. Lakier wybiórczy UV nanoszony jest metodą sitodruku zgodnie z projektem. Nadruk np. danych lakierem wybiórczym pozwala na zamieszczenie widocznych informacji w tym samym kolorze co karta, dodając atrakcyjności karcie poprzez unikalny jej design.

Klienci