Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Roll up

Zobacz jak pracujemy

Niezwykle praktycznym w użyciu materiałem marketingowym jest rollup, czyli zwijany baner. Mechanizm rollup'u zajmuje niewiele miejsca,a jego montaż i demontaż zajmuje mniej niż minutę, można go ustawić wewnątrz, jak i na zewnątrz. Rollup ma bardzo szerokie zastosowanie, zarówno jako stały element promocyjny, jak i materiał służący do promocji podczas targów, wystaw, szkoleń i konferencji. Estetyczna ekspozycja i stosunkowo niska cena do jakości jaka wyróżnia się rollup zachęca klientów do skorzystania z tejże oferty reklamy. Zasadniczą część roll up'u stanowi aluminiowa kaseta, w której chowa się baner, a jednocześnie stanowi obciążenie i przeciwwagę dla stelaża baneru. Drugą z istotnych części rollupu jest słupek podpierający zacisk banera napinając grafikę. Prócz tego każdy roll up wyposażony jest w poręczny pokrowiec z rączką, który umożliwia

wygodny transport. W naszej ofercie systemów wystawienniczych dysponujemy kilkoma rodzajami rol up'ów o rozmaitych wymiarach i materiałach, jakości wydruków. W zależności od wybranego modelu i jakości materiału banerowego oraz druku cena rollup'u może być różna.

Stojaki na ulotki, wizytówki, broszury i inne materiały drukowane mogą służyć wsparciem dla reklamy wizualnej, jaka są rool-upy i tablice. Ekspozytory w estetyczny i uporządkowany sposób prezentują materiały do pobrania dla zainteresowanych.

Stojaki na ulotki eksponowane są w miejscach, gdzie istnieje sposobność do ich pobrania i zainteresowania ich treścią, najczęściej znajdują się w recepcjach, holach, przejściach wewnątrz budynków. Mogą one przybierać przeróżne rozmiary i kształty, począwszy od niewielkich biurkowych wizytowników po stojaki na akcesoria GSM, biżuterię, czy katalogi. Zaletą stojaków jest możliwość zachowania porządku i zaprezentowania wielu materiałów jednocześnie. Z uwagi na estetykę są eleganckim dodatkiem do ekspozycji i promocji. W naszym wykonaniu proponujemy stojaki z aluminium, pleksy, jak też drewna czy materiałów mieszanych.

Klienci