Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Systemy wystawiennicze

Zobacz jak pracujemy

Akcesoria niezbędne do stworzenia atrakcyjnej prezentacji stoiska wystawienniczego to bardzo ważny asortyment dla każdej firmy biorącej udział w targach i wystawach. Stoiska targowe służą pomocą również podczas szkoleń i konferencji oraz różnego typu akcji marketingowych jak festyny, eventy. Nasz oferta zawiera wyłącznie produkty o doskonałej jakości i ciekawym eleganckim designie, będąc doskonałą pomocą w wypromowaniu firmy na tle konkurencji. Bogaty wybór produktów umożliwia zakup sprzętu przeznaczonego do prezentacji na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Nie będąc pewnym wyboru zawsze chętnie doradzamy ale również dostarczamy wizualizację projektu reklamy.

Tablice zatrzaskowe aluminiowe. Dedykowane do zastosowania wewnątrz pomieszczeń jak i w otwartej przestrzeni. Zatrzaskowa rama z przezroczystą pleksą pozwala zaprezentować w czytelny i estetyczny sposób plakaty i reklamy graficzne. Zaletą tablic zatrzaskowych jest łatwy montaż i możliwość wymiany grafiki w pełni samodzielnie. Wielokrotne użycie tablicy zatrzaskowej przemawia za tym rozwiązaniem i sprawia, że ma szereg zalet. Dodatkowym atutem tablic jest antyrefleksyjna folia która przysłania plakat, grafikę wewnątrz ramy tablicy chroniąc przed wyblaknięciem, wilgocią itp.

Tablice zatrzaskowe realizujemy w dwóch wariantach z kantami zaokrąglonymi jak i rogami o kątach prostych, co stanowi różnicę wyłącznie w estetyce produktu. Boki tablic wykonujemy z profili aluminiowych o szerokości od 18 do 32mm. W zależności od rozmiaru ramki dopasować można grubość profilu z jakiego jest wyrabiana. W przypadku zamówień hurtowych istnieje możliwość zamówienia ramek w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL poprzez lakierowanie proszkowe.

Potykacze, znane też jako stojaki reklamowe to doskonała forma reklamy przenośnej. Potykacze są powszechnie stosowane na zewnątrz do oznakowania punktów handlowych. Można je stosować także do wewnątrz. Prosta budowa potykacza, łatwość montażu, rozstawienia i wymiany grafiki, treści reklamowej to ogromne zalety stojaków przenośnych.

Typowy stojak reklamowy złożony jest z aluminiowego stelaża tworzącego ramę o czterech nóżek. Najczęściej wykorzystuje się obydwa boki stojaka poprzez dwie otwieralne ramki n zatrzask. Plakat reklamowy można dowolnie wymieniać, wkładać i wyciągać, a stojak przestawiać. Dzięki czterem nogom ma on swoją stabilność. By wykorzystać przestrzeń boczną w stojaku możliwe jest dorobienie ramek bocznych, które wówczas utworzą stojak o sporej powierzchni ekspozycyjnej z czterech stron. Poza tym stojak może posiadać większa ilość ramek dla łatwiejszej wymienności grafik poszczególnych modułów. Z uwagi na częste zastosowanie potykaczy na zewnątrz zaopatrzony jest w folię antyrefleksyjną która zapewnia czytelność reklamie niezależnie od naświetlenia a także chroni przed wilgocią, wiatrem itp. Potykacze posiadają standardowe wymiary i są dostosowane do grafik wielkości: A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0, co jednak nie przeszkadza w wykonaniu potykacza w innym rozmiarze. Najpopularniejsze stojaki wykonane są z aluminiowych profili o szerokości 32mm w kolorze matowego srebra.

Klienci