Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Kasetony reklamowe

Zobacz jak pracujemy

Forma kasetonu reklamowego jest jedną z technik wizualizacji, które najczęściej przybiera prostokątny kształt i bazuje na podświetleniu od wewnątrz grafiki. Kaseton reklamowy należy do formy reklamy zewnętrznej i może być zarówno dwustronny jak i jednostronny. Dwustronne kasetony reklamowe instalowane są prostopadle do elewacji budynku osiągając grubość od kilku centymetrów nawet do kilkunastu cm.  Często kasetony zwane semaforami, gdyż taką tez funkcję pełnią. Coraz częściej przybierają kształt koła lub owalu, co oczywiście jest możliwie technicznie do wykonania, co więcej lico kasetonu również można zrobić płaskie, jak i wypukłe dla ozdoby. 

Kasetony również oferujemy w wersji PRESTIGE z aluminiowych profili. Cechuje je elegancki wygląd profili pokrywanych lakierem proszkowym dowolnie wybranym z palety RAL. Trwałości kasetonom dodaje spaw, który sprawia że konstrukcja staje się sztywna i odporna na eksploatacje nawet kilkunastoletnią. Kaseton taki można wielokrotnie demontować, zmieniać i serwisować bez uszczerbku konstrukcji reklamy. 

Wielkość kasetonu, jego wymiary na szerokość dopasowywane względem proporcji, jak i sposoby podświetlenia i reklamy jaka ma być widoczna oraz warunków przestrzennych lokalizacji kasetonu.  Lico, bądź lica kasetonu mogą być wykonane z płyty grubości do 5 milimetrów, jak i ze specjalnej pleksy służącej do podświetlenia LED, która dysponuje zdolnością doskonałego rozproszenia światła o dużej jasności. 

Będąc pewnym oferowanej jakości swoje kasetony obejmujemy długim okresem gwarancyjnych, przyznając gwarancję na konstrukcję kasetonów w okresie 48 miesięcy oraz dając gwarancję roczną dla świetlówek i dwóch lat na modułu LED w zakresie podświetlenia kasetonu. 

Klienci