Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Projektowanie logo

Zobacz jak pracujemy

Logo firmowe to kluczowy element identyfikacji wizualnej firmy. Dla wielu marek jest znakiem rozpoznawczym niosącym ze sobą wartość, jakość, renomę, tradycję itp. Posiadanie logotypu wskazane jest każdej firmie. Niegdyś funkcje logotypu pełniły herby czy to rodowe, czy rzemieślnicze, cechowe, rycerskie. W czasach gdy obrazami jesteśmy zewsząd bombardowani warto zadbać by logo było proste w swej budowie, czytelne i łatwe do zapamiętania, kojarzące się pozytywnie. Wiele symboli logo rozpoznawanych jest na całym świecie, nawet jeśli firmy funkcjonują w różnych częściach świta pod innymi nazwami.

Warto o kreację logotypu postarać się już na początku tworzenia firmy, zaś wraz z sukcesami i rozwojem przedsiębiorstwa można poddać logo liftingowi, zmianie. Warto logować wszystkie produkty biurowe i nie tylko, również odzież firmową. Otoczenie, gadżety itp.

Koszty projektowania loga zalezą od oczekiwań klienta i rozpoczynają się od sumy 400zł netto. W cenie zawarte są trzy różne propozycje z możliwością poprawy w nieograniczonej ilości, po wyborze jednego z projektów logo zostaje opracowane we wszystkich standardowych formatach i przekazane klientowi. Zamawiający otrzymuje komplet plików logotypu w wersji podstawowej, do druku oraz użytku internetowego, jak i precyzyjnego np. wyrobu pieczątek firmowych. Starając się o oryginalność gwarantujemy niepowtarzalność stylu, niebanalne kompozycje graficzne i unikalność projektu. Gotowe logotypy dostarczamy w formie wektorowej, tak by można ich było używać na wiele sposobów bez utraty ich jakości zmniejszać i zwiększać dopasowując do potrzeb użycia.

Klienci