Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Reklama świetlna, wizualna

Zobacz jak pracujemy

Reklama świetlna, jak i wizualna ma być przede wszystkim widoczna. Prócz tego powinna przykuwać uwagę, być estetyczna i ciekawa, a także trwała. W przypadku reklamy świetlnej istotne jest rozproszenie światła oraz jego intensywna, głęboka barwa. Co ważne w reklamie świetlnej litery i kreacje graficzne nie mogą być zbyt blade i nieostre, a jednocześnie nie powinny posiadać widocznych punktów świetlnych, za co odpowiada stosowne rozproszenie światła. By być pewnym jakości swoich realizacji korzystamy ze sprawdzonych marek komponentów LG, SAMSUNG, PHILIPS, MEANWEEL a także nowinek technologicznych w postaci pleksy LED, czy też dwustronnego zadruku grafiką.

Informacje i hasła w postaci reklamy świetlnej w porównaniu z banerami i wszelakimi tablicami niepodświetlanymi zdecydowanie bardziej rzucają się oczy, zwłaszcza wieczorem, zimową porą, kiedy w szarości dnia czy ciemności nocy widoczna jest wyłącznie reklama świetlna. Nasza agencja gwarantuje swoim klientom kompleksową pomoc, w tym doradztwo i realizacje wraz z montażem z zakresu reklamy wizualnej. Dbamy o estetykę wykonania, projektu ale i zadowolenie klienta, jego preferencje, trendy w modzie, czy specyfikę produktu reklamowanego.

Co to jest i jak wygląda litera blokowa LED?

To nic innego jak popularna „puszka” o kształcie litery ze źródłem światła w środku. Jest to jedna z technik, jaka się stosuje w realizacji liter i napisów podświetlanych, ważne by lico litery było półprzezroczyste.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka typów liter blokowych. Zasadnicza różnica pomiędzy typem litery widoczna jest w cenie, ale również surowcach użytych do wykonania liter. Wizualnie zarówno litery blokowe z bokami z taśmy aluminiowej jak i bokami z plexi lub materiału nieprzepuszczającego światło doskonale oddają niuanse projektu, są równie estetyczne, jednak różnica w cenie przekłada się na jakość liter i ich trwałość w czasie, odporność na eksploatację, głównie na zewnątrz i działanie warunków atmosferycznych, jakie skutecznie skracają „życie” tańszego odpowiednika.

Klienci