Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Siatki reklamowe

Zobacz jak pracujemy

Wielkopowierzchniowe reklamy przysłaniające budynki, elewacje czy eksponowane na estradach to najczęściej siatki typu MESH. Idealnie sprawdzają się również na rusztowaniach jako przesłona dla prac budowlanych i reklama jednocześnie. Siatki wielkoformatowe nie zaciemniają w zupełności, aczkolwiek ograniczają w znacznym stopniu dostęp światła dziennego do wnętrza budynku. Perforacja siatek pozwala na dostęp powietrza, ale ma też swoją funkcję zabezpieczającą siatkę przed uszkodzeniem, zbytnim naprężeniem podczas wiatru, opadów atmosferycznych itp. Nawet największych rozmiarów siatka jest lekka, przez co nie potrzebuje szczególnych konstrukcji do jej zamocowania. Z pozoru przypomina dziurkowany baner, jej wartość estetyczna i wizualna jest bardzo wysoka.

Nasze wydruki na siatkach MESH cechują: kolory w pełnej gamie barw CMYK (cena wydruku nie zmienia się względem rodzaju projektu grafiki), posiadają oczka ze stali, standardowo co 50cm, z możliwością indywidualnego dopasowania rozstawu oczek, a ich brzegi są podobnie jak banery zgrzewane lub wykańczane tunelowo wedle uznania zamawiającego.

Bez względu na rozmiar siatki, reklamy zapewniamy korzystne warunki cenowe przy zachowaniu doskonałej jakości realizacji i terminu. Dla agencji reklamowych jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne upusty na wydruki na siatkach MESH.

Gotowe siatki wraz z wykończeniem i nadrukiem oferujemy w senie 35zł netto za jeden metr kwadratowy.

Klienci