Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Szyldy podświetlane

Zobacz jak pracujemy

Szyldy podświetlane są również reklamą wizualną, która jest bardziej kosztowną formą prezentacji reklamy, głównie z powodu utrzymania, ale także ze względu na koszty wytworzenia reklamy wysokiej jakości. Podświetlane szyldy reklamowe w naszym wykonaniu służą latami wciąż przykuwając uwagę klientów. Przygotowując projekt dbamy o kolorystykę jak i materiały zapewniające maksymalne rozproszenie światła o równym natężeniu. Prócz tego zapewniamy solidne i estetyczne mocowania do wielkości szyldu. Zaletą szyldów podświetlanych jest przedłużone działanie reklamy również widocznej również w porze nocnej i przy stosunkowo słabej widoczności z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Każdemu zamawiającemu przed wykonaniem szyldu udostępniana jest do akceptacji wizualizacja projektu nocą i w dzień.

Szyldem świetlnym nazywa się również pokrewne formy reklam podświetlanej jak litery i kasetony świetlne oraz neony i tablice z oświetleniem. Wszystkie z wymienionych rodzajów reklamy wizualnej dostępne są w naszej ofercie, a wybór spośród form reklamy należy do klienta zamawiającego. Jednakowoż zawsze w razie takiej potrzeby staramy się doradzać klientom, proponując optymalne rozwiązania. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie uwzględniając nie tylko dostępny budżet i preferencje klienta ale i warunki techniczne, atrakcyjność w danej lokalizacji oraz przedmiot reklamy, jej planowaną wielkość itp. czynniki. Dysponujemy nie tylko szeroka ofertą ale i bogatym doświadczeniem w realizacjach przeróżnych reklam, w tym podświetlanych szyldów co gwarantuje rzetelność informacji i solidność realizacji podjętych wyzwań. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie pomożemy dobrać odpowiednią reklamę do Twoich potrzeb. Każdy szyld reklamowy pełni rolę wizytówki, jest najbardziej widoczną reklamą i to szyld powinien zapewniać o profesjonalizmie firmy i zachęcać do skorzystania z jej oferty. Szyld reklamowy umieszczony może zostać nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz obiektu, co jednak wymaga dostosowania materiałów z jakich ma zostać wykonany. Szyldem mogą być zarówno tablice naścienne, najbardziej typowe i powszechne, jak i kasetony świetlne, czy tablice wolno stojące. Wadą szyldu podświetlanego jest koszt jego utrzymania, jak i serwisu pozwalającego na utrzymanie w należytym stanie technicznym, jak i fakt, że wiele efektów przestrzennych zarezerwowanych jest wyłącznie dla form niepodświetlanych.

Doskonałą alternatywą dla szyldu podświetlanego są litery 3d z możliwością podświetlenia, jak i kasetony świetlne z frezowaną grafiką, dostępne również w naszej ofercie.

Klienci