Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Tablice reklamowe - wolnostojące

Zobacz jak pracujemy

Tablice reklamowe - wolnostojące, (bilboardy) to popularna forma reklamowa z uwagi na format. Najczęściej bilbordy o różnej konstrukcji spotykane są w pasie dróg przelotowych o dużym natężeniu ruchu, zarówno w mieście jak i poza miastem. Ustawiane na stabilnej konstrukcji zakotwiczonej w gruncie posesji, chodnika, czy pobocza drogi. Fundament słupów utrzymujących tablicę reklamową zalewany jest betonem. Do słupów przytwierdzana jest ocynkowana rama na której można mocować różnej formy i formatu reklamy. Ekrany na stelażu ramy mogą być zarówno jedno, jak i dwustronne. Całość estetycznie i solidnie się prezentuje spełniając swe funkcje informacyjne i reklamowe głównie dzięki wymiarom i doskonałej widoczności z daleka.

Tablice typu bilbord mogą posiadać różnego rodzaju ekran umożliwiający instalację reklamy począwszy od blachy ocynkowanej na którą wyklejana zostaje grafika, przez płyty kompozytowe będące podłożem pod wyklejana reklamę, jak płyty ze szczotkowanego aluminium, miedzi, aż po płyty z tworzywa zadrukowane trwale reklamą zabezpieczoną przed działaniem promieniowania UV. Prócz estetyki dbamy również o bezpieczeństwo produkując tablice zgodnie ze wskazaniami norm obciążenia wiatrem PN-77 B-02011 dla I i II strefy wiatrowej. Naszym atutem jest dysponowanie własnego sprzętu montażowego, ekipy profesjonalistów w tym fachu oraz elastyczne i krótkie terminy realizacji.

Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie wykonania i montażu tablic reklamowych w obszarze całego kraju, w szczególności na terenie miast województwa śląskiego jak Katowice oraz Gliwice.

Tablice z obciążeniem, podobnie jak tablice wolno stojące wykonywane są w oparciu o tę samą konstrukcje z zasadniczą różnicą, którą jest ich mobilność. Podstawę tablicy stanowi platforma obciążana blokami z betonu nie jest zaś zalewana na stałe betonem. Ten fakt stwarza możliwość szybkiego demontażu tablicy i zmiany jej lokalizacji. Rama oraz ekran reklamy są tożsame z elementami tablic wolno stojących. Różnorodność wymiarów jak również podłoża do którego przytwierdzana jest grafika reklamowa pozwala na dopasowanie kształtu tablicy względem potrzeb i budżetu klienta. Nie ma przeszkód technicznych by tablica tego rodzaju była dwustronna, czy też wyłącznie jednostronna. Różnica w podstawie ma znaczenie także formalne, bowiem fundamenty na stałe zalewane betonem wymagają pozwolenia na mocy prawa budowlanego, zaś konstrukcja lekka, a taką jest tablica z obciążeniem jest wolna od tegoż obowiązku.

Tabliczki i oznakowanie parkingowe to nie tyle element reklamowy ile funkcjonalny wspomagający klienta w drodze do firmy, jej siedziby, punktu handlowego itd. Tabliczki informacyjne w zależności od swej zawartości czy to tekstu czy piktogramów wykonywane są w różnych wymiarach, z metalu odpornego na wpływ atmosfery, czy to mrozu, czy wysokich temperatur i nasłonecznienia. Wyróżnia się tabliczki naścienne, wolo stojące, w tym potykacze, jak również instalowane do podłoża, bądź wieszane np. na przęśle ogrodzenia.

Tabliczki mogą być jedno, dwu jak i wielobarwne, a każdy wykonany przez nas projekt zostaje oddany klientowi do akceptacji wraz z jego wizualizacją. Staramy się by tabliczki parkingowe udało się wkomponować w otoczenie tak by nie burzyły harmonii stylu a jednocześnie doskonale spełniały swe funkcje informacyjne i były zauważalne dla klientów.

 

Tablice drewniane, zwane również leśnymi z uwagi na konstrukcję doskonale współgrającą z przestrzenią zieloną, w tym leśną mogą stanowić idealne rozwiązanie w miejscach, takich jak ogród, park itp. Znajdują swoje zastosowanie na zewnątrz, zwłaszcza w pobliży stylowych karcz i pensjonatów górskich, pośród architektury drewnianej, na łonie natury. Mogą być reklamą o charakterze tablicy kierunkowej i nie tylko. Solidna konstrukcja i estetyczny wygląd to ich atuty. W zależności od projektu tablice leśne mogą być również elementem dekoracyjnym przestrzeni. W naszej ofercie dostępne są tablice drewniane na stelażu, również z zadaszonym stelażem, jak również w formie kierunkowskazu, bądź sztalugi, drewnianej ramy itp. Rozmiar tablicy zależy do preferencji klienta.

Klienci