Zadzwoń: +48 788-716-454
Lub napisz do nas

Tabliczki przydrzwiowe

Zobacz jak pracujemy

Zarówno w biurze, jak i w otwartej przestrzeni biurowej warto zainwestować w tabliczki identyfikacyjne, potocznie zwane drzwiowymi, gdyż najczęściej instalowane są na drzwiach lub tuż obok drzwi wejściowych do pokoju, lokalu, gabinetu. Najszersze zastosowanie znajdują one w urzędach, szpitalach, poradniach, jak i administracji firm wszystkich branż. Mogą one przybierać różny kształt, rozmiar i być zdobione grafiką, stąd też nie rzadko prócz funkcji informacyjnych są także świetną dekoracją wnętrza.

Planując zakup tabliczek przydrzwiowych zaleca się dbałość o estetykę i spójność stylów co do kolorystyki, wyglądu tabliczki, rozmiaru, czcionki pisma itp. co wygląda czysto i estetyczne, ale tez wpływa na czytelność informacji zawartych na tabliczkach. Najczęściej na tabliczkach zawarte są informacje o imieniu i nazwisku, nazwie firmy, stanowisku bądź rodzaju pomieszczenia. Tabliczkę może wzbogacać grafika, najczęściej w postaci logotypu firmy. Aby uniknąć nietrafionych realizacji zawsze dostarczamy klientom wizualizację projektu tabliczek.

Realizujemy również tabliczki systemowe, w których można samodzielnie wymienić napisy poprzez włożenie pod folię/szybkę wydrukowanej karty z napisem. Wielokrotność użytku tej samej tabliczki zapewnia jej dużą popularność.

Klienci